2011-03-05(Aktualności)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Konsola ma dla was prezenty!

10 marca (czwartek)  zapraszamy Was na Największą imprezę kobiecą w Poznaniu! Start: godz. 20:00, Klub Buena Vista, ul. św. Marcin 8.
Zapraszamy wszystkie Panie na imprezę kobiecą w stylu lat 60'! Będziemy grać tylko NAJWIĘKSZE HITY ! Dołącz do naszych fanek na Facebook'u! W programie m.in. KONKURS z super nagrodami, LICYTACJA oraz sklepik z RETRO gadżetami!!! wstęp: 5 zł.

12 marca (11:00 - 16:00) zapraszamy na warsztaty z automotywacji

13 marca - warsztaty pt.: Pokonywanie barier. Twórcze rozwiązywanie problemów

Warsztaty odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatyw Niezależnych Mikuszewo (ul. Staszica 9/5). Udział w jednym warsztacie: 20 zł, w obu warsztatach 30 zł. Zapisy: warsztaty@konsola.org.pl


WARSZTATY NA DZIEŃ KOBIET


12 marca – 11.00 - 16.00
SZTUKA AUTOMOTYWACJI
Długo trwają tylko te zadania, których nie mamy odwagi rozpocząć. Stają się one koszmarem.
Baudelaire

Każda z nas doświadczyła w swoim życiu trudności z ukończeniem postawionych przed sobą zadań. Od jutra uczę się angielskiego, od poniedziałku rzucam palenie, od kwietnia znajdę lepiej płatną pracę... Ile z tych założeń udało się wprowadzić w życie? Jeżeli nie chcesz w kółko powtarzać, że nie masz szans na powodzenie to przyjdź na warsztaty. Pamiętaj, że nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Korzyści:

• Poznasz znaczenie stawianych przez siebie celów
• Poznasz konkretne techniki pomocne w motywowaniu siebie
• Zwiększysz skuteczność własnych działań


13 marca – 11.00 - 16.00
POKONYWANIE BARIER - twórcze rozwiązywanie problemów

Codziennie rozstrzygamy dylematy prywatne i zawodowe, dotyczące nas samych i innych. Sprawy, które z pozoru wydają się nam trudne, wcale nie muszą takie być. Nasz umysł to doskonałe narzędzie do rozwiązywania problemów. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, przyjdź na zajęcia warsztatowe. Pamiętaj, twórczość nie jest domeną wybitnych, tylko każdej z nas.

Korzyści:
• Dowiesz się, że każdy problem może mieć wiele rozwiązań
• Pokonasz własne bariery, ograniczające twórcze podejście do problemu.
• Poznasz konkretne metody pomocne w rozwiązywaniu problemówkonsola