2011-09-16(Aktualności)

Stowarzyszenie Dni Równości i Tolerancji
ogłasza konkurs na opracowanie identyfikacji graficznej
8. Dni Równości i Tolerancji w Poznaniu!

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie prosimy
o przygotowanie jednego, spójnego projektu graficznego, umieszczonego na trzech nośnikach:
1. Plakat A3 (poziom)
- przygotowany w programie Adobe Illustrator, Corel Draw lub Adobe Photoshop
2. Ulotka A4 składana do DL
3. Baner internetowy statyczny (rozmiar 750x100 px)


Zwycięzcę konkursu wybiorą członkowie stowarzyszenia Dni Równości i Tolerancji. Jednocześnie Stowarzyszenie zastrzega możliwość o nienagrodzeniu żadnego z nadesłanych projektów.

Projekty prosimy przesyłać do dnia 1.10.2011 na adres: info@dnirownosci.pl

Najlepszy projekt nagrodzimy nagrodą pieniężną w wysokości 300 zł oraz wejściówkami na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach 8.Dni Równości i Tolerancji!


 

Wszystkie projekty powinny składać się z dwóch kolorów oraz bieli. Jako schemat kolorów należy zastosować CMYK, wykorzystane w projekcie bitmapy muszą mieć min. 300dpi. Ewentualne niestandardowe czcionki wykorzystane w projekcie, zwycięzca zobowiązany jest przesłać wraz z plikami źródłowymi.

Zwycięzca zobowiązany jest przesłać pliki źródłowe projektów, tj.: w przypadku plików do druku: AI, CDR lub PSD; w przypadku banerów: FLA (lub jeśli baner statyczny: PSD). Autor projektu musi mieć pełne prawo autorskie do wykorzystanych w projekcie zdjęć, grafik lub innych materiałów. Stowarzyszenie nie ponosi odpowiedzialności za złamanie tego punktu, a ew. roszczenia osób trzecich względem nielegalnego wykorzystania danych materiałów ponosić będzie autor projektu.

Zwycięzca konkursu wraz z przesłaniem materiałów źródłowych, przekazuje prawa autorskie majątkowe swoich projektów na rzecz Stowarzyszenia. 
konsola