2012-03-12(Aktualności)

Przygotowania do tegorocznego V-Day w Poznaniu trwają w najlepsze, a tymczasem zapraszamy na pierwszą odsłonę cipkowego boomu! Zanim zobaczymy się w kwietniu, spotkamy się w najbliższy piątek razem z Wyspą Kobiet i Pussy Projekt.
Będziemy m.in. licytować książki naszego Stowarzyszenia oraz gadżety Pussy Projekt, bawić się na Pussy Party oraz poznamy historię wibratora!

Zapraszamy w piątek 16.03.2012 o godz. 19.00 do Hallo!Cafe – jest to impreza w ramach Piątków Kobiet.
Co to jest PUSSY PROJEKT?

Pussy Project to projekt poświęcony rozwojowi seksualności i świadomości kobiet. Wyjaśniamy, ośmielamy i prowokujemy. Wierzymy w kobiecość, poczucie humoru i wolność. Działamy przez warsztaty, sztukę czyli akcje i performacje, zabawę czyli imprezy z wibratorami Pussy Party.Wspierając V-Day w Warszawie i Poznaniu opowiadamy się po stronie szczęścia i samostanowienia kobiet. Zapraszamy na naszą prezentację o historii wibratora oraz Pussy Party. Jeśli czujesz, że chciałabyś dowiedzieć się
więcej, sięgnąć po inspiracje wzbogacające twoje życie seksualne czy też zadecydować o tym, jak realizujesz swoje potrzeby dołącz do społeczności tworzonej przez Pussy Project. A nazwa Pussy Project? Odnosi się do naszych wagin, czyli tego co łączy wszystkie kobiety. Ponieważ czasem trzeba cenzurować naszą nazwę, dlatego skrótem zostało ""Pss". Pss - jak palec położony na ustach.
Po więcej idź na http://www.pussyproject.pl/
zaś po zabawki na http://www.sexshop-dlakobiet.pl/

Czym jest V-DAY ({})?

V-Day to międzynarodowy ruch powstrzymania przemocy wobec kobiet.
To także ogólnoświatowy cykl wydarzeń i spotkań, zmierzających do zwiększenia lokalnej świadomości w tej sprawie. Ponieważ jedna na trzy kobiety na świecie doświadczyła lub doświadczy fizycznych lub psychicznych form przemocy (dane za ONZ) nie powinnyśmy pozostawać wobec niej obojętne.Celem kampanii jest również finansowa pomoc organizacjom aktywnie przeciwdziałającym przemocy. Inspiracją wszystkich wydarzeń kampanii V-Day są "Monologi Waginy" Eve Ensler. Sztuka powstała w 1996 roku na
podstawie kilkuset wywiadów z kobietami różnego pochodzenia, ras, profesji, orientacji seksualnych. Poznański V-Day i Tydzień Waginy potrwa od 20.04 do 27.04 , obfitować będzie w szereg wydarzeń, a rozpocznie się właśnie wystawieniem "Monologów Waginy"!
"V" w V-Day oznacza waginę (vagina) oraz zwycięstwo (victory).
Po więcej idź na http://www.facebook.com/vdaypoznan oraz http://www.vday.org/home

Piątki Kobiet jak zwykle w 3piątek miesiąca
w Clubie Hallo!Cafe, zaczynamy o 19.00, WSTĘP WOLNY!

W ten piątek 16.03.12

20.00 Spotkanie z Pussy Project i prezentacja "Historii wibratora na żywo"! Przekonacie się czy reżyser filmu "Histeria - Romantyczna historia wibratora", który właśnie można zobaczyć na ekranach kin, nie robi nas w konia;-).

21.30 Aukcja na rzecz poznańskiej kampanii V-Day. Będziemy licytować gadżety od Pussy Projekt, książki od Stowarzyszenia Kobiet Konsola i księgarni internetowej 3K, badziki od V-Day i Hallo!Cafe oraz atrakcyjne vouchery i na pewno będą jeszcze jakieś niespodzianki! Wiemy, że nas nie zawiedziecie! Kampania V-Day ma charakter dobroczynny. Wszystkie środki pieniężne zebrane podczas imprez organizowanych w ramach V-Day Poznań zostaną przekazane na rzecz wybranej organizacji realizującej program
przeciwdziałania przemocy.

22.00 Bawimy się na PUSSY Party! Będzie impreza z wibratorami. Dobra zabawa w damskim towarzystwie oraz z kompanią zabawek erotycznych. Porzućcie lęki! Możecie robić ze swoim seksem, co się wam podoba. Ponieważ wolno nam wszystko, a nic nie musimy! Wibratory są super pretekstem, żeby zacząć rozmawiać o seksie, nieco się pośmiać albo zostać zupełnie poważną i zadawać trudne pytania. Kończymy szałem zakupów, bo na Pussy Party możecie zamówić wszystko, co wam się spodoba!


konsola