2013-10-23(Aktualności)

II Wielkopolski Kongres Kobiet odbędzie się 14.11.2013 (godz. 09.30-16.15) w Auli Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Jako współorganizatorki tej imprezy serdecznie zapraszamy do rejestrowania się, aby móc wziąć udział w tym wydarzeniu. Możecie to zrobić jedynie poprzez stronę: www.wielkopolska.kongreskobiet.pl

„Kobiety w szkołach. Kobiety w mediach. Kobiety w polityce. Kobiety na wsi i w miastach. Kobiety w domach i mieszkaniach. Kobiety w wielkich koncernach, własnych firmach, urzędach i w organizacjach pozarządowych. O Was wszystkich będziemy mówić podczas II Wielkopolskiego Kongresu Kobiet. I Was wszystkie na Kongres zapraszamy.

Wielkopolski Kongres Kobiet to regionalna edycja ogólnopolskiego Kongresu Kobiet, który od 5 lat odbywa się w Warszawie. Sukces zeszłorocznego spotkania zobowiązuje i dlatego już 14 listopada 2013 r. zapraszamy na kolejne wielkopolskie święto kobiet, które wypełnią emocjonujące panele plenarne, rozwijające warsztaty i niezapomniane rozmowy w Parku Kobiet i kuluarach Kongresu. Gospodynią II Wielkopolskiego Kongresu Kongresu Kobiet, wraz z Organizatorkami, będzie Ministra Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. W ubiegłym roku było nas ponad 400! Teraz czas na Ciebie – dołącz do nas.”


 
konsola