2014-06-18(Aktualności)

Z okazji Dnia Ojca zapraszamy 23.06 o godz. 18:00 do Głośnej na spotkanie z ojcami, dla których tacierzyństwo jest integralną częścią życia.
Opowiedzą między innymi o tym, jak to jest być tatą swoich oraz przysposobionych dzieci, w jaki sposób doświadczają ojcostwa na co dzień i w sytuacjach wyjątkowych oraz dlaczego fajnie jest być świadomym, zaangażowanym tatą.

Spotkanie ma charakter otwarty, zachęcamy do udziału w nim wszystkich a szczególnie ojców, którzy chcieliby podyskutować o tym, jakie jest współczesne tacierzyństwo.Gośćmi będą:

Przemysław Promiński - programista, pracuje w dużej, międzynarodowej firmie. W wolnych chwilach trenuje sambę i capoeirę. Od ponad 10 lat szczęśliwie żonaty. Ma czworo dzieci. Dla starszej trójki jest z żoną rodziną zastępczą, czwarty synek jest ich dzieckiem biologicznym.

Jarosław Kaczmarczyk - mechanik samochodowy, filozof, informatyk, członek zarządu dużego stowarzyszenia. Tata dorosłej już Natalii i Julki. Powiedział: "Jeśli chcesz zostać kimś, zostań ojcem".

Spotkanie poprowadzą Aleksandra Sołtysiak-Łuczak oraz Basia Nowacka.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Zdjęcie pochodzi z bloga: http://czasgentlemanow.pl/
konsola