2010-12-08(Aktualności)

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dla dziennikarzy na temat „Godzenia ról rodzinnych i zawodowych kobiet i mężczyzn”, które odbędą się 9 grudnia (czwartek) w Poznaniu w Hotelu Rzymskim, al. K. Marcinkowskiego 22, początek godz. 10:30.

Po spotkaniu zapraszamy uczestników na lunch. Czas trwania spotkania: 3 godz.

Osoby, które chciałby przeprowadzić indywidualne wywiady z ekspertami specjalizującymi się w zagadnieniach związanych z równością płci zapraszamy na godz. 10:00 oraz 13:30.

Prosimy o mailowe potwierdzenie udziału na adres: biuro@starpr.com.pl lub telefonicznie (22) 856 55 34/40.
Uwaga, liczba miejsc jest organiczna!
W trakcie spotkania ekspertki z firmy szkoleniowej Idea Zmiany, specjalizującej się w zagadnieniach związanych z równością płci, powiedzą Państwu m.in. jak promować równość w mediach i jak stereotypy płci wpływają na funkcjonowanie kobiet i mężczyzn na rynku pracy i w domu, przekażą najnowsze dane dotyczące godzenia ról przez Polki i Polaków oraz trendów na rynku pracy.

Warsztaty są częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej realizowanej w ramach projektu „Godzenie ról rodzinnych i zawodowych kobiet i mężczyzn” przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich przy współpracy merytorycznej Departamentu Analiz Ekonomicznych i Prognoz w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

konsola